INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ E-LENPAKA.LT

Uždaroji akcinė bendrovė „LENPAKA“ – įmonė, pradėjusi savo veiklą 2001 metais ir sėkmingai dirbanti jau daugiau nei 20 metų. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba vienkartiniais indais, įrankiais, pakavimo medžiagomis, įvairių tipų maišeliais, higienos prekėmis. Internetinė parduotuvė e-lenpaka.lt egzistuoja nuo 2014 metų tam, kad galėtų pasiūlyti Jums platų pakavimo medžiagų ir vienkartinių indų asortimentą, bei apsipirkimą internetu paverstų greitu ir sklandžiu. Mes siūlome savo klientams tik kokybišką produkciją už prieinamą kainą. Mūsų aukščiausias tikslas – patenkintas klientas, todėl didelį dėmesį sutelkiame į kokybišką aptarnavimą ir visada stengiamės atsižvelgti į Jūsų nuomonę ir toliau tobulėti.

KODĖL VERTA APSIPIRKTI E-LENPAKA.LT?

Platus prekių pasirinkimas
El. parduotuvė yra 100% saugi
Užsakymą paruošime tą pačią dieną
Galimybė užsisakyti norimas prekes 24/7
Suteikiame smulkią / detalią informaciją telefonu / el. paštu
Nemokamas prekių atsiėmimas mūsų ofise Vilniuje, Šaltupio g. 9
Mūsų sukaupta patirtis leido mums įsitvirtinti rinkoje ir toliau dirbti klientų labui.

Tikimės, kad e-lenpaka.lt parduotuvėje rasite tai, dėl ko pas mus apsilankėte.Tai pat viliamės, kad sugrįšite dar ne vieną kartą ir tapsite nuolatiniais mūsų klientais.
Visuomet siūlome visapusišką pagalbą įsigyjant norimas prekes, konkurencingas kainas ir greitą pristatymą visoje Lietuvoje.

E-LENPAKA.LT- Prekyba pakavimo medžiagomis ir vienkartiniais indais internetu.