fbpx

Naujiena mūsų asortimente – PET indeliai uogoms

Mūsų siūlomi plastikiniai indeliai uogoms 500 ml ir 1000 ml suteikia geriausią apsaugą transportuojant, sandėliuojant, rodant ar parduodant prekę. Specialus dizainas, puikus produkto ventiliavimo sprendimas palengvina greitą aušinimą ir oro cirkuliaciją pakuotės viduje, kas padidina produkcijos galiojimo laiką.

Skaityti daugiau...

Naujiena mūsų asortimente – Ženklinimo juosta

Lipni žymėjimo – ženklinimo juosta specialiai skirta grindų ženklinimui ir įspėjamajam ženklinimui prekybos, gamybos ar sandėliavimo patalpose. Darbuotojų ir transporto krypčių žymėjimui, saugojimo zonų žymėjimui, pavojingų gamybinių zonų žymėjimui, erdvių atskyrimui, kolonų ženklinimui, užkardų žymėjimui, sporto aikštelių žymėjimui ir kt.

Skaityti daugiau...

Naujienos mūsų asortimente

Jau greitai mūsų asortimente rasite biologiškai suyrančius vienkartinius indus, pagamintus iš cukranendrių pluošto, kuris išgaunamas  stiebų sulčių spaudimo metu. Indai pagaminti iš šio pluošto yra 100% biologiškai suyrantys ir kompostuojami. Jie natūraliai suyra gamtoje per 90 dienų, sudarant dirvožemio kompostą. Indai pagaminti iš cukranendrių pluošto yra puiki alternatyva plastikiniams gaminiams. Šie produktai nepralaidūs, atsparūs aukštai temperatūrai ir riebalams.

Skaityti daugiau...

Informacija vartotojams dėl pakuočių atliekų tvarkymo

Nerūšiuojamos ir netinkamai tvarkomos pakuočių atliekos jau po kelių dešimtmečių gali Lietuvą padaryti vienu dideliu sąvartynu. Neišrūšiuotos ir neperdirbtos jos išlieka nesuirusios ilgą laiką: • popierius – 2 metus; • konservų dėžutės – 90 metų; • plastiko pakuotės – 200 metų; • stiklainiai, buteliai – 900 metų. Pakuočių atliekos yra alternatyvus žaliavų šaltinis, jas rūšiuojant ir perdirbant gaunama nauda pramonei, tausojami gamtiniai ištekliai. Todėl yra labai svarbu pakuočių atliekas išskirti iš bendro susidarančių atliekų srauto, jas rūšiuoti ir tinkamai jomis atsikratyti,...

Skaityti daugiau...