Naujiena mūsų asortimente – SOLVENT lipni juosta

Lipni juosta 48 mm X 60 m SOLVENT (natūralus kaučiukas) skaidri arba ruda pasižymi itin geromis lipnumo savybėmis, dažniausiai naudojama sunkiomis darbo sąlygomis: minusinė temperatūra, drėgna patalpa, nelygus paviršius, didesnio svorio kartoninės dėžės ir t.t. Siūlome aukštos kokybės lipnias juostas, tinkančias naudoti įvairiose srityse tiek profesionalams, tiek buityje.

Skaityti daugiau...

Naujiena mūsų asortimente – Ženklinimo juosta

Lipni žymėjimo – ženklinimo juosta specialiai skirta grindų ženklinimui ir įspėjamajam ženklinimui prekybos, gamybos ar sandėliavimo patalpose. Darbuotojų ir transporto krypčių žymėjimui, saugojimo zonų žymėjimui, pavojingų gamybinių zonų žymėjimui, erdvių atskyrimui, kolonų ženklinimui, užkardų žymėjimui, sporto aikštelių žymėjimui ir kt.

Skaityti daugiau...

Naujienos mūsų asortimente

Jau greitai mūsų asortimente rasite biologiškai suyrančius vienkartinius indus, pagamintus iš cukranendrių pluošto, kuris išgaunamas  stiebų sulčių spaudimo metu. Indai pagaminti iš šio pluošto yra 100% biologiškai suyrantys ir kompostuojami. Jie natūraliai suyra gamtoje per 90 dienų, sudarant dirvožemio kompostą. Indai pagaminti iš cukranendrių pluošto yra puiki alternatyva plastikiniams gaminiams. Šie produktai nepralaidūs, atsparūs aukštai temperatūrai ir riebalams.

Skaityti daugiau...